Noclegi

WILLA MARIANNA

WILLA MARIANNA

Willa Marianna to pochodzący z końca XIX wieku budynek, położony jest nad brzegiem górskiej rzeki – Białej Lądeckie, u zachodnich zboczy Gór Złotych, w odległości 1,5 km od centrum Lądka Zdroju i 8 km od Ośrodka Narciarskiego na Czarnej Górze. Nasza oferta stworzona została z myślą o wypoczynku rodzin z dziećmi oraz osobach preferujących aktywne formy spędzania wolnego czasu. Chętnie odwiedzają nas również grupy poszukujące miejsca na kameralne spotkanie, elegancki bankiet i dobrą zabawę.

NOCLEGI

Naszym gościom oferujemy noclegi w przestronnych i wygodnych pokojach z łazienkami oraz rodzinnych apartamentach z łazienką i aneksem kuchennym.

Zarówno pokoje jak i apartamenty cechuje nowoczesny wystrój oraz dbałość o wygodę przebywających w nich gości.

Pokoje hotelowe charakteryzuje stonowana, działająca kojąco na zmysły, biało-szara kolorystyka. W każdym znajduje się też inna fotografia przedstawiająca konie z naszej stajni. Jeden z pokoi został przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Apartamenty wyposażone są w łazienkę oraz aneks kuchenny, co czyni je szczególnie wygodnymi dla rodzin z dziećmi. Dodatkową “atrakcją” dwóch z nich są antresole. Posiadamy również apartamenty dwupokojowe.