Pokazy sokolnicze

Krzysztof Szumski

Krzysztof Szumski

Prowadzący pokazy sokolnicze
Mam na imię Krzysztof, kocham góry, jeziora, lasy, ednak moją największa pasją są ptaki drapieżne. Układając je metodami sokolniczymi nauczyłem się cierpliwości, uważnego słuchania i obserwacji. Opowiadam o swoich podopiecznych, umożliwiam bliski kontakt z nimi realizując tak na prawdę swoje marzenia, przy okazji edukuję i uwrażliwiam na tematy związane z ochroną środowiska i ekologią. W efekcie tych spotkań, zaczęły do mnie trafiać, chore lub ranne dzikie zwierzęta, a to wymusiło na mnie kolejny krok, utworzenie ośrodka rehabilitacji dzikich zwierząt.

POKAZY SOKOLNICZE

Wiek uczestników: 0 – 199 lat

Ilość uczestników: b/o

Czas trwania: 1.15 – 1.30 minut

Cena: 25 zł/os dorosła, 15 zł/dzieci w wieku 3-12 lat, dzieci do lat 3 bezpłatnie


W czasie spotkania dzielimy się wiedzą o ptakach drapieżnych. Będziecie Państwo mieli możliwość z bliska przyjrzeć się tym wyjątkowym drapieżnikom, poznać fascynujące fakty dotyczące ich życia i zwyczajów, rozwiewając wiele mitów i obiegowych opinii.

Obcowanie z żywym zwierzęciem zostawia niezapomniane wrażenia, uwrażliwiają na piękno natury i pokazując inną – niż wirtualna rzeczywistość, stąd na spotkaniach szczególne mile widziane są dzieci, które nieodmiennie opuszczają nasze pokazy uśmiechnięte, pełne pozytywnych wrażeń i nowych wiadomości. Spotkanie prowadzone jest w sposób profesjonalny i bezpieczny a jego zwieńczeniem jest przylot jednego z jastrzębi na rękawice.