Przejazdy bryczką

PRZEMEK ŁUKASZEWSKI

Powożący zaprzęgami
Specjalistą od powożenia zaprzęgami jest Przemek Łukaszewski. Ur. w 1978 r. od ponad 20 lat związany z końmi i jeździectwem. Uczestnik wielu zawodów i imprez zaprzęgowych. Doskonale radzi sobie również w siodle.

 

Przejażdżki i wycieczki bryczką stanowią wyjątkowy sposób na spędzenie pełnego wrażeń dnia w hramonii z naturą. Bezpieczna, w razie deszczu zadaszona bryczka sprawia, iż cofamy się w czasie, podziwiając świat z perspektywy mieszkańców minionej epoki.

Jest to atrakcja odpowiednia zarówno dla rodzin z dziećmi, dorosłych, jak i grup poszukujących wyjątkowego pomysłu na spędzenie dnia w górach.

WYCIECZKA BRYCZKĄ DO JASKINI RADOCHOWSKIEJ - atrakcja dostępna od wiosy do jesieni

Wiek uczestników:  od 3 lat

Ilość uczestników: max 24 osoby dorosłe

Czas trwania: ok. 3 godziny

Cena: 65 zł/os dorosła, 50 zł/dzieci w wieku 3-12 lat, dzieci do lat 3 bezpłatnie (dzieci do lat 3 nie mogą wejść do jaskini)


Wyruszamy bryczką z Lądka-Zdroju, by przez blisko godzinę podziwiać górskie krajobrazy po drodze do Jaskini Radochowskiej. Nasza bryczka posiada zadaszenie, które w upalne dni doskonale chroni przed słońcem, a po opuszczeniu ścian bocznych również przed deszczem.

Po przybyciu na miejsce czeka nas godzinne zwiedzanie jaskini. Jaskinia Radochowska to jedna z największych i najciekawszych jaskiń w Sudetach. Powstała w Górach Złotych, wewnątrz góry Bzowiec (697 m. n.p.m.), w soczewce wapienia wczesnopaleozoicznego, na jej styku z łupkami łyszczykowymi. Znana jest już od połowy XVIII wieku, ale wciąż kryje wiele tajemnic. Trasa do zwiedzania ma ok. 300 metrów, a łączna długość korytarzy to ponad 500 metrów. Część trasy trzeba pokonać przeciskając się przez ciasne szczeliny, co jest dodatkową atrakcją. Zwiedzanie jaskini jest w pełni bezpieczne, także dla małych dzieci ( minimalny wiek dziecka 3,5 roku)..

Powrót bryczką zajmie nam kolejną godzinę.

Więcej informacji na temat tej atrakcji znajduje się na stronach: www.jaskiniabryczka.pl | www.willamarianna.pl

ZIMOWA PRZEJAŻDŻKA BRYCZKĄ Z POCHODNIAMI

W okresie ferii zimowych regularnie organizujemy przejażdżki bryczką po Lądku-Zdroju zakończone ogniskiem z pieczeniem kiełbasek i grzanym winem.

Cennik:

- przejażdżka bryczką, oświetloną pochodniami po Lądku - Zdroju

- ognisko z bufetem, na którym znajdziecie Państwo: kiełbaski, domowy smalec, ogórki, pieczywo, ketchup, musztardę i pyszne, grzane wino

1. KLIENCI INDYWIDUALNI:

- pojedyncza usługa (bryczka lub ognisko): 35 zł

- bryczka i ognisko: 60 zł/os dorosła, 45 zł/dziecko

2. GRUPY ZORGANIZOWANE (10 os i więcej):

- pojedyncza usługa (bryczka lub ognisko): 30 zł/os

- bryczka i ognisko: 50 zł/os (1 kubek grzanego wina), 57 zł (grzane wino bez ograniczeń), dzieci: 40 zł

3. GRUPY SZKOLNE:

- sama przejażdżka ok 45 minut: 25 zł

- bryczka i ognisko (kiełbaski, pieczywo, ketchup, musztarda, herbata): 40 zł