Przejazdy bryczką

PRZEMEK ŁUKASZEWSKI

Powożący zaprzęgami
Specjalistą od powożenia zaprzęgami jest Przemek Łukaszewski. Ur. w 1978 r. od ponad 20 lat związany z końmi i jeździectwem. Uczestnik wielu zawodów i imprez zaprzęgowych. Doskonale radzi sobie również w siodle.

 

Przejażdżki i wycieczki bryczką stanowią wyjątkowy sposób na spędzenie pełnego wrażeń dnia w hramonii z naturą. Bezpieczna, w razie deszczu zadaszona bryczka sprawia, iż cofamy się w czasie, podziwiając świat z perspektywy mieszkańców minionej epoki.

Jest to atrakcja odpowiednia zarówno dla rodzin z dziećmi, dorosłych, jak i grup poszukujących wyjątkowego pomysłu na spędzenie dnia w górach.

WYCIECZKA BRYCZKĄ DO JASKINI RADOCHOWSKIEJ

Wiek uczestników:  od 3 lat

Ilość uczestników: max 24 osoby dorosłe

Czas trwania: ok. 3 godziny

Cena: 60 zł/os dorosła, 50 zł/dzieci w wieku 3-12 lat, dzieci do lat 3 bezpłatnie (bez wstępu do jaskini)

Cena z kartą rabatową Przygody z Przyrodą: 55 zł/os dorosła, 45 zł/dzieci w wieku 3-12 lat, dzieci do lat 3 bezpłatnie (bez wstępu do jaskini)


Wyruszamy bryczką z Lądka-Zdroju, by przez blisko godzinę podziwiać górskie krajobrazy po drodze do Jaskini Radochowskiej. Nasza bryczka posiada zadaszenie, które w upalne dni doskonale chroni przed słońcem, a po opuszczeniu ścian bocznych również przed deszczem.

Po przybyciu na miejsce czeka nas godzinne zwiedzanie jaskini. Jaskinia Radochowska to jedna z największych i najciekawszych jaskiń w Sudetach. Powstała w Górach Złotych, wewnątrz góry Bzowiec (697 m. n.p.m.), w soczewce wapienia wczesnopaleozoicznego, na jej styku z łupkami łyszczykowymi. Znana jest już od połowy XVIII wieku, ale wciąż kryje wiele tajemnic. Trasa do zwiedzania ma ok. 300 metrów, a łączna długość korytarzy to ponad 500 metrów. Część trasy trzeba pokonać przeciskając się przez ciasne szczeliny, co jest dodatkową atrakcją. Zwiedzanie jaskini jest w pełni bezpieczne, także dla małych dzieci ( minimalny wiek dziecka 3,5 roku)..

Powrót bryczką zajmie nam kolejną godzinę.

Więcej informacji na temat tej atrakcji znajduje się na stronach: www.jaskiniabryczka.pl | www.willamarianna.pl

PRZEJAŻDŻKA BRYCZKĄ PO LĄDKU-ZDROJU

Wiek uczestników: 0-199 lat

Ilość uczestników: max 24 osoby dorosłe

Czas trwania: ok. 1 godzina

Cena:30 zł/os dorosła, 20 zł/dzieci w wieku 3-12 lat, dzieci do lat 3 bezpłatnie na kolanach u rodziców

Cena z kartą rabatową Przygody z Przyrodą: 25 zł/os dorosła, 18 zł/dzieci w wieku 3-12 lat, dzieci do lat 3 bezpłatnie


Z perspektywy komfortowej bryczki podziwiamy najładniejsze zakątki Lądka-Zdroju, plac Partyzantów, Park Zdrojowy, fontanny, Basen Uzdrowiskowy Wojciech, Domy Zdrojowe : Nowy i Stary Jerzy